קצת עלינו

"סילן הכוונה וייעוץ" הוקמה מתוך חזון, שאיפה ואמונה להיות בין הגופים המובילים במדינה בכל הקשור למתן סיוע אישי ומקצועי לאנשים המתמודדים בחיי יום יום עם קשיים ואתגרים, המלווים לעתים בבירוקרטיה והתמודדות עם גופים ציבוריים רבים.

"סילן הכוונה ויעוץ" צברה ניסיון אישי ומקצועי מאוד עשיר, על בסיס ידע רב שנצבר עם השנים, בעבודה מול אנשים וגופים רבים, במטרה לסייע וללוות משפחות ויחידים בעיצומו של משבר. אנו מבינים היטב עד כמה גדול הצורך בליווי מקצועי בתקופות של משברים ואתגרים אישיים והתמודדות יומיומית, ולעתים באי ודאות לגבי העתיד.

כאמא לילדה עם תסמונת נדירה אני יודעת מהי המשמעות כשצריך להתמודד עם גורמים ממשלתיים, להרגיש חוסר אונים, וכאשת מקצוע אני מבינה מהי הדרך הנכונה והמהירה לעזור למשפחות בתקופה הכי קשה בחייהם.

אם אתם מתמודדים עם קשיים של ילדים עם צרכים מיוחדים, עם תסמונות נדירות, התמודדויות נפשיות, הורים מזדקנים או צרכים רפואיים שונים- אנחנו כאן על מנת ללוות ולהגיע למיצוי זכויות, הכוונה וקישור לגורמים הפעילים הרלוונטיים. אנחנו כאן לעזור מתוך הבנה שהמשפחה מתמודדת עם אתגרים וקושי רב, לעיתים עם הוצאות כספיות גבוהות, סרבול ובירוקרטיה. המטרה של "סילן הכוונה וייעוץ" לתת שירות יעיל וממוקד מטרה, עוטף ואישי וכל זאת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

עוד! אנחנו מאוד מאמינים בהתפתחות ובשגרה של אנשים שמתמודדים עם קושי או חסמים תעסוקתיים. אנו מלווים עד למציאת קריירה בשוק החופשי ודואגים להתפתחות במקום העבודה. הצוות שלנו מיומן בעל המון ניסיון ונתינה.

תחום נוסף - הכנה לקראת יציאה לפנסיה,הכנה ליום שאחרי,אנו נספק ידע,ננגיש זכויות ונעזור לבחון אפשרויות נוספות של קריירה חדשה,הכוונה תעסוקתית ופעילויות התנדבות.