א.מ.

"אני רוצה להמליץ על ילנה סקליאר המתאמת טיפול המדהימה, אישה יקרה וקשובה לכל צרכי המטופל, הכרתי אישה מקסימה ומקצועית שעזרה לי מאוד בכל דבר שביקשתי והייתי צריך בין אם זה בטיפול בניירת ובין אם זה בעזרה לכל דבר שהייתי צריך, אני ממליץ מאוד להכיר את האישה המדהימה הזאת, אישה יסודית, מקצועית ונחמדה מאוד! מומלץ מקרב לב! זה הזמן גם להביע בפניה את תודתי על כל העזרה והמסירות ועל היותה זמינה לכל הטלפונים והבקשות השונות, שמח שזכיתי במתאמת טיפול כזו מיוחדת ומסורה! אז תודה רבה ילנה מודה לך על הכל! את אלופה!!"

ע.ז.

"החיבור עם ילנה היה מהרגע הראשון. הקשיבה לי והייתה איתי ותמכה בי לאורך כל הדרך. תמיד הייתה זמינה לכל שאלה ובעיה. מעבר לכל זה היא מאוד מקצועית ותקתקנית, ידעה לעשות לי סדר בבלאגן שלי. לנצח אודה לה על שהייתי איתי ברגעים הקשים".

ט.מ.

"תודה גדולה! את משהו.... הקדשת לנו זמן וסבלנות ,עשית הרבה מאוד ואני מאוד מעריכה...יש לנו עדיין דרך ואזדקק לעצות הטובות שלך ולאוזן הקשבת".

עו"ס ט.

"תודה גדולה על ההרצאה, על ההשקעה, שמחנו להכיר ולקבל מידע כל כך חשוב לאוכלוסיית גיל השלישי . הנושא בוער ,שימושי ואקטואלי ללא ספק. נשמח להמשיך לעבוד ביחד בפרויקטים נוספים ,נהננו מכל רגע!"