ילנה סקליאר

מנכ"לית

מייסדת החברה,בעלת תארים בחינוך,מנהל עסקים ועבודה סוציאלית. בעלת רקע מקצועי וניהולי של שנים רבות בתחומים שונים כגון: מוגבליוית, תסמונות נדירים, בריאות הנפש, קידום תעסוקה לאוכלוסיות שונות וגיל השלישי. צבירת ניסיון רב בעבודה מול מערכות שונות-ביטוח לאומי, משרד הבריאות, משרד הרווחה, רשויות מקומיות ובתי חולים, היכרות עם גורמים שונים בשטח כגון עמותות וחברות.

עמית זינגר

עובדת סוציאלית , מנהלת תיאום טיפול ומנחת קבוצות

עובדת סוציאלית , בעלת ידע וניסיון בעבודה עם אוכלוסיות שונות ,מנחת סדנאות , מנהלת תיאום טיפול מוסמכת למיצוי זכויות וליווי במשברים. אני מאמין: המטרה בליווי היא להסתכל על העתיד בתקווה, לצעוד ביחד במסע המאתגר , להאמין שבכל אדם טמונות יכולות להתקדם ולשפר את איכות חייו. כל מה שצריך זה רק אדם אחד שיאמין בו וייסייע.

יאנה וינשטין

רכזת אזור צפון,מומחית גיל השלישי

בעלת תואר ראשון במנהל מערכות בריאות,ידע ונסיון רב עם אוכלוסיית הגיל השלישי, בעלת ידע רב במיצוי זכויות וליווי משפחות בתקופות המשבר, מרצה ומנחה קבוצות. אני מאמין: אני מאמינה שמצבי משבר נותנים לנו הזדמנות להתפתח, לגדול ולעשות שינויים חיוביים.

מיכל מאור זיימן

מאמנת לתקשורת ומנהיגות, מנחה קבוצות

בעלת ניסיון בליווי חברות ועסקים,אנשים וקבוצות לשיפור תוצאות,בעלת נסיון בגישור,מאמנת לתקשורת ומנהיגות ,מנחה סדנאות וקורסים לפיתוח וצמיחה. מלווה פרטנית וקבוצתית לקריירה,צמיחה והתפתחות.

אורלי עוזר

רכזת גיל השלישי באזור מרכז ושפלה, מלווה תעסוקתית ופיתוח קריירה

בעלת נסיון רב בהכוון וליווי תעסוקתי לאנשים עם מוגבלות, ליווי משפחות להורים מבוגרים,מטפלים ועובדים זרים. אני מאמין: אני מאמינה ביצירת קשר המבוסס על קשב, אמון ביכולות, העלאת מוטיבציה, אמפטיה, עידוד לאוטונומיה ותחושת ביטחון שהכל אפשרי.

ציפי קוסטיקה

מומחית אוכלוסיות מיוחדות,רכזת תוכניות קידום ותעסוקה,מטפלת cbt

בעלת ניסיון רב בליווי אוכלוסיות מיוחדות- מוגבלות שכלית, מתמודדי נפש, אוכלוסיית הגיל השלישי, דימנציה ואנשים לאחר משבר. מטפלת li cbt -טיפול בחרדות, פוביות ודיכאון. ליווי והדרכה בהתפתחות אישית ומקצועית,ליווי למיצוי זכויות מול גורמים ממשלתיים. אני מאמין: בכל אחד מאיתנו יישנן חוזקות ורגישויות ולכל אדם הזכות להזדמנות שווה . בעולם שלי, עלינו להיות הפנס שמאיר את הדרך לאלו שמתקשים לראות את האור בקצה המנהרה.